قابل توجه کلیه دانشجویانی که درس "اصول آموزش در محدوده ی فرهنگی" را با استاد آقای دکتر سیدمحمد صحفی اخذ کرده بودند

نمرات امتحان پایان ترم را ایشان داده اند و اکنون روی برد مدیریت فرهنگی کنار دفتر گروه زده شده است.

شنیده ها حاکیست که سطح نمرات همانطور که قابل پیش بینی بود به دلیل مشکلات عدیده ی آموزشی که در طول ترم شاهد آن بودیم بسیار پایین است (حتی چند نفری هم افتادن) و از آنجایی که در معدل موثر است و موجب مشکلات بعدی در فرایند تحصیلات تکمیلی خواهد شد. از کلیه دانشجویان دعوت می شود که در یک اعتراض هماهنگ به دفتر گروه و دفتر آموزش مراجعه بفرمایند و نسبت به نمرات اعتراض نمایند.

ضمنا اعلام می دارد بعد مذاکرات تلفنی صورت گرفته توسط آقای سبطی با خانم دکتر بهبهانی روز شنبه نماینده ی کلاس با آقای دکتر صالحی امیری وارد مذاکره بشوند و ضمن توضیح ماجرا وقت ملاقاتی را با آقای صحفی و دانشجویان معترض تنظیم نموده تا یک به یک مشکل را با استاد حل و فصل کنند.

پیرو مذاکرات انجام شده با آقای دکتر صالحی امیری و تقاضای کتبی مبنی بر تجدید نظر در نمرات ، مقرر شد روز شنبه 93/4/21 ساعت 13 در محل دانشکده جلسه ای با حضور خود استاد (آقای دکتر صحفی) و آقای دکتر صالحی امیری و مسئولین دانشکده برگزار بشه تا دوستان نسبت به اعتراض خود توضیح بدهند. (روز شنبه ی قبل 93/4/14 که دانشکده بودیم دانشجویان آقای گیوه ای که حدود 30 نفر از کلاس 60 نفره افتاده بودند همچین جلسه ای رو تشکیل دادند و چون همه ی بچه ها اومده بودند خود استاد از کرده ی خویش پشیمان شد و حداقل 3 نمره به همه اضافه کرد و مورد هم داشتیم که 13 رو 18 داد) لذا خواهشمند است تمام بچه ها پر شور حضور بهم رسانند.

باشد که کسانی که نمره ی خوبی هم گرفتن بتوانند نمره ی بهتری بگیرند. (مخاطب خاص دارد - همونایی که با یه نمره مثلا 15 راضی شدند و هی سوسه میان که بابا اعتراض جواب نمیده ، ولش کنین بدتر می کنه ها)

راستی آقای صحفی گفته اند که همان روز از دوستانی که افتاده اند امتحان شفاهی (صرفا از فایل پاور پوینت استاد) می گیرند و انشاء الله که قبول خواهند شد.