اول من چند تا مقدمه بگم.

الف ) این سایت یک سایت شخصی نیست و متعلق به همه ی دانش پژوهان ، اساتید بزرگوار و دانشمندان رشته ی مدیریت فرهنگی است. پس کسی فکر نکنه چون من مدیر این سایت شدم پس ....

ب) ما می خواهیم در چشم انداز چند سال آینده این سایت بشه حاوی متون علمی مربوط به این رشته ی تازه تاسیس بطوری که بتونه مرجعی برای علاقه مندان به کسب دانش و بحث پیرامون موضوعات ، در این رشته  باشد. پس بیایید جلو و مشارکت کنید. جزواتتون ، پژوهش هاتون و ... را در معرض دید مخاطب در اینجا انتشار بدید بصورت رایگان و با نام خودتان و اجازه بدید همه از آن بهره ببرند.

ج) ...

با توجه به این چند تا مقدمه که بیان شد مراحل اضافه شدن به جمع نویسندگان سایت culturalmanagement.ir را در ذیل با تصاویر ملاحظه بفرمایید و به جمع ما بپیوندید.

1. شما ابتدا می باید در سایت bayan.ir که میزبان این سایت می باشد ثبت نام بفرمایید.

مراجعه به سایت bayan.ir و در قسمت عضویت وارد شوید.

با تکمیل نمودن فرم مربوطه عضو بیان شوید.

در صورت نهایی بودن ثبت نام شما با این پیغام مواجه خواهید شد.

توجه داشته باشید بعد از این مرحله ایمیلی جهت تایید آدرس ایمیل شما برایتان ارسال می شود که حتما باید لینک تایید آدرس ایمیل را در این نامه  که از طرف بیان براتون ارسال شده است ، کلیک کنید تا ثبت نام تون نهایی بشود.

و همچنین یک ایمیل از بیان به ایمیل شما خواهد آمد با این محتوا که :

در اینجا شما از طریق بخش "تماس با ما" این سایت بصورت خصوصی نام کاربری ای که در بیان ثبت نموده اید را به من اعلام کنید تا شما را به لیست نویسندگان این سایت اضاقه کنم.

و از آن به بعد شما با مراجعه به سایت بیان و وارد شدن به آن از طریق نام کاربری و رمز عبوری که خود ساخته اید به صفحه ی کنرل پنل مدیریت سایت و همچنین هاست این سایت نیز دسترسی خواهید داشت.

"بلاگ" در واقع همان کنترل پنل مدیریت سایت است و "صندوق بیان" هاست این سایت می باشد.

فایل های ویدئویی و متنی و صوتی و... خود را در "صندوق بیان" می توانید آپلود کنید و در قسمت "بلاگ" نیز با استفاده از editor های ساده و در عین حال کارآمد می توانید به تولید مطلب بپردازید و یا با مدیریت نظرات مطلب خود شاهد یک فضای گفتگوی سازنده باشید.

منتظر حضور شما هستیم.